Zewnętrzna bateria

010-10644-02

Pozostań dłużej poza utartymi szlakami z zewnętrzną baterią Garmin i ładowarką powermonkey-eXplorer.

Więcej szczegółów

368,00 zł brutto

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

Więcej informacji

Pozostań dłużej poza utartymi szlakami z zewnętrzną baterią Garmin i ładowarką powermonkey-eXplorer. Ta wodoodporna zewnętrzna bateria litowo-jonowa 2200 mAh, zaprojektowana z myślą o gamie urządzeń typu fitness i outdoor firmy Garmin, umożliwia ładowanie urządzeń korzystających z napięcia 5 V. Jest niewielka, wytrzymała i lekka, przez co cieszy się uznaniem amatorów aktywnej turystyki.

Spełniająca wymagania nawet najbardziej wymagających miłośników dwóch kółek, zewnętrzna bateria dostarcza energię, gdy jest najbardziej potrzebna. Zapewnia dodatkowe 20 godzin korzystania z urządzenia Edge® 800, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie na rozmaite wyprawy: od tygodniowego wyjazdu wakacyjnego, aż po 24-godzinne maratony.

Baterię można ładować na 3 sposoby. Można do tego celu użyć dołączonego składanego panelu słonecznego, który umożliwia naładowanie baterii zewnętrznej do poziomu 1/3 jej pojemności w ciągu 5 godzin oraz pełne naładowanie w ciągu 15 godzin. Można też użyć uniwersalnej ładowarki sieciowej pasującej do kontaktów w ponad 150 krajach albo użyć kabla USB, który umożliwia naładowanie baterii w niespełna 7 godzin.

Zewnętrzna bateria ze stałym złączem mini-USB
Składany panel słoneczny Solarmonkey
Złącze żeńskie USB2
Adapter z złączem żeńskim mini-USB i końcówką konwertera 3,5 x 1,1
Haczyk i pasek do mocowania panelu słonecznego na plecaku, namiocie itp.
Uchwyt rowerowy z haczykiem i paskiem
Uniwersalna ładowarka sieciowa

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zewnętrzna bateria

Zewnętrzna bateria

Pozostań dłużej poza utartymi szlakami z zewnętrzną baterią Garmin i ładowarką powermonkey-eXplorer.