fēnix® 3 Rose Gold w roli trenera

Opublikowany : 2016-04-12 18:00:00
Kategorie : fēnix®

Nie jest tajemnicą stwierdzenie, iż aktywność fizyczna to podstawa dobrego samopoczucia. Niezwykle istotna w obecnych czasach, charakteryzujących się niesamowicie szybkim tempem życia. Przekłada się to niewątpliwie na nadmiar sytuacji stresowych oraz niepożądanego, złego samopoczucia. Moda na zdrowie stanowi prostą receptę na polepszenie jakości codziennej egzystencji. Zaś z pomocą coraz częściej przychodzi rozwój branży elektronicznej oraz technologii. Amerykańska marka GARMIN od lat sukcesywnie zwiększa grono odbiorców zainteresowanych zdrowym trybem życia. Firma słynąca przede wszystkim z produkcji odbiorników GPS, w swojej ofercie umieszcza również produkty o typowo sportowym charakterze. Spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów pływania, biegania, oraz innych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

Idealnym tego przykładem jest już trzecia odsłona kultowego zegarka sportowego fēnix 3 Sapphire. Różnorodność funkcji dostępnych w zgrabnej, subtelnie wystylizowanej formie, to znak rozpoznawczy urządzenia. Na próżno wiec się rozpisywać o zaletach zegarka, wystarczy spojrzeć aby na dobre się z nim zaprzyjaźnić. Z kolei przyjaźń będzie trwała podczas każdej aktywności na świeżym powietrzu i z pewnością szybko się nie rozpadnie.

Fēnix 3 Sapphire dobrze odnalazł się w roli naszego prywatnego trenera podczas biegania.  Jego wielofunkcyjność pozytywnie wpłynęła na naszą aktywność. Podczas treningu kontrolowałyśmy regularnie pokonywany dystans i to jak zmienia się nasze tętno. Dzięki opcjonalnemu czujnikowi HRM-Run wiedziałyśmy kiedy musimy zwolnić lub przyśpieszyć. Na koniec treningu otrzymałyśmy informacje ile spaliłyśmy kalorii i ile jeszcze brakuje nam do pobicia osobistego rekordu. Dzięki jego licznym funkcjom dowiedziałyśmy się w jakiej jesteśmy faktycznie formie i sprawności fizycznej. Wiedza ta pozwoliła nam ułożyć plan ćwiczeń, który umożliwia wzmocnienie organizmu w taki sposób, by z czasem pokonywać z większą łatwością kolejne wyzwania.

Fēnix 3 Sapphire doskonale sprawdza się w roli monitora aktywności i elektronicznego  trenera personalnego. Ten piękny zegarek jest niezwykle zaawansowany. Posiada własne aplikacje, które możemy pobierać ze sklepu Connect IQ. Pozwolą nam one nadać osobistego charakteru. Fēnix 3 wyszedł naprzeciw tym najbardziej wymagającym. Umożliwił spersonalizowanie tarczy zegarka, dodanie pola danych. Poza tym pojawiła się opcja pobierania aplikacji (Connect IQ™ ) i widżetów (graficzny interfejs użytkownika), które pozwalają na szybki odczyt informacji. Dodatkowo możemy skorzystać z powiadomienia pojawiającego się na  naszym smartfonie.

Planowanie aktywności z fēnixem 3 jest bardzo proste. Jego szeroki zakres funkcji związanych z monitorowaniem naszej aktywności, z podziałem na poszczególne dyscypliny sportowe powoduje, że sięgamy po więcej. Możemy bardzo sprawnie kontrolować swoje osiągnięcia i planować nowe wyzwania, tak by osiągnąć pełnie satysfakcji. Ten sportowy zegarek GPS został stworzony z myślą o miłośnikach szeroko rozumianej aktywności. Korzystać z niego mogą najbardziej wymagający sportowcy jak i amatorzy. Zegarek ten został wyposażony w funkcje: treningów wielodyscyplinowych, biegów terenowych jak i nawigację. Jak wcześniej już wspomniałyśmy współpracuje on z platformą Connect IQ, co przekłada się na możliwość personalizacji (inaczej kustomizacja produktu). Ten nowy trend przemawia do wielu z nas, a marka Garmin wychodzi nam naprzeciw. Dzięki czemu tworzymy swój aktywny niepowtarzalny świat.

Gdzie najlepiej odnajduje się Zegarek fēnix 3 Sapphire:

 • kolarstwo
 • biegi, biegi terenowe
 • pływanie
 • sporty wyczynowe
 • triatlon
 • biegi narciarskie, narciarstwo
 • spacery (piesze wędrówki)
 • wspinaczka
 • nordic walking
 • taniec
 • fitness, bokwa, itp.,

Nie ulega wątpliwości, że zegarek fēnix 3 Sapphire jest idealnym rozwiązaniem dla estetów, którzy cenią sobie modny styl. Inwestując w ten zegarek na pewno nie będziemy rozczarowani, ponieważ odnajdziemy się z nim podczas biegania, pływania, tańca, jeżdżenia na rowerze, hulajnodze, deskorolce, łyżworolkach, czy też podczas zwykłego spaceru. Zegarek Fēnix 3 Sapphire stanął na wysokości zadania, a jego niewątpliwą zaletą jest monitorowanie aktywności i zestawianie swoich wyników. Wiedza ta umożliwia nam dalszy rozwój.

Z fēnixem 3 Sapphire biegniemy w dobrym guście z duchem czasu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

 (with http://)