O nas

Sklep

Sklep Internetowy ZegarkiSportowe.pl należy do NET SYSTEM z siedzibą w Ostródzie przy ul. Przechodniej 6.

NET SYSTEM jest firmą skupioną w swoim obszarze działań na zaspokajaniu potrzeb konsumentów w sprzęt komputerowy i oprogramowanie oraz wyspecjalizowane usługi. Zasada, według której firma działa, opiera się na najwyższej jakości usług i produktów oraz stałym budowaniu zaufania wśród Klientów i Kontrahentów. Dzięki jasno określonym zasadom działania, firmę tworzy zespół ludzi zaangażowanych w realizację celów, jakimi są zaspokajanie potrzeb konsumentów w sprzęt komputerowy i oprogramowanie, obsługę kompleksową firm i instytucji, serwisowanie sprzętu komputerowego oraz zdalne wsparcie techniczne. NET SYSTEM pracuje zarówno z firmami, instytucjami jak i z indywidualnymi użytkownikami w zakresie: sprzedaży i dostaw komputerów stacjonarnych oraz notebooków, outsourcingu usług informatycznych, wdrażania systemów zarządzania przedsiębiorstwem, integracji i rozwoju systemów informatycznych, przetwarzania informacji, budowy sieci komputerowych, projektowania systemów informatycznych, wdrażaniu nowych idei w informatyce, serwisu i usług wsparcia technicznego.

Uprawianie sportu ma ogromny wpływ na prowadzony biznes i kontakty z ludźmi. Między światem sportu a światem biznesu istnieje wiele elementów wspólnych. Sport hartuje ludzi i kształtuje charakter. Firma NET SYSTEM promuje działania związane z uprawianiem sportu i zdrowym stylem życia, a w szczególności Triathlon i Kolarstwo. Sportowym celem firmy są starty w prestiżowych zawodach Triathlonowych Ironman. Odpowiedzią na firmowe zamiłowania do sportu było stworzenie od podstaw niezwykle czytelnego i wszechstronnego Sklepu Internetowego z urządzeniami wspierającymi każdą formę aktywności.

Wierzymy, że ZegarkiSportowe.pl spełni Wasze oczekiwania.

Doświadczenie

Podczas Elemental Triatlon Olsztyn

Dzięki aktywnemu udziałowi w wielu zawodach zdobywamy cenne doświadczenie. 

Każdego dnia podczas treningów korzystamy z urządzeń i akcesoriów GARMIN.

Aktywność

 Korzystam na co dzień z wielu rozwiązań marki od komputerów rowerowych Edge® oraz inteligentnego rowerowego oświetlenia Varia™ aż po codzienne użytkowanie zegarka fēnix® 3, który znakomicie prezentuje się do każdego stylu czy stroju. 

Paweł Tadla

 Forerunner® 920XT daje mi pełną kontrolę nad treningiem i jednocześnie monitoruje stan swojego zdrowia. Kiedy wybieram się na rower, korzystam z Edge® z wbudowanymi mapami
i jestem zawsze bezpieczny. 

Paweł Gardecki

 Biegam od wielu lat z urządzeniami Forerunner® i nie znalazłem lepszego towarzysza treningów. Na zawodach monitoruje sytuację i jestem w stanie jeszcze bardziej się zmotywować do działania. 

Rafał Korwiel