tactix® Bravo

010-01338-0B

Niezwykła wydajność i taktyczna funkcjonalność.

Więcej szczegółów

W drodze

2 691,00 zł brutto

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

-10%

2 990,00 zł brutto

Produkty powiązane

Więcej informacji

Niezwykła wydajność i taktyczna funkcjonalność

 • 1,2-calowy kolorowy i czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display™ o wysokiej rozdzielczości, z bardzo wytrzymałym wypukłym szkiełkiem szafirowym
 • Dwa tryby podświetlenia do zwykłego użytkowania i pracy z noktowizorem
 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z ramką pokrytą czarną diamentopodobną powłoką węglową (DLC), karbowana powierzchnia zapewniająca większą ochronę przed ścieraniem, powłoka antyrefleksyjna i wytrzymałe wykończenie
 • Czarna kolorystyka, wytrzymała i trwała konstrukcja inspirowana wymaganiami dla sprzętu taktycznego przeznaczonego do użycia na polu walki
 • Bardzo czuły odbiornik sygnałów satelitarnych GPS i GLONASS
 • Specjalny profil aktywności taktycznej z możliwością konfiguracji pól z danymi taktycznymi z podwójną siatką współrzędnych, z fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami takim, jak Jumpmaster, oraz z odwzorowaniem punktu.

Zegarek sportowy tactix® Bravo GPS do ćwiczeń taktycznych i nawigacji w otwartym terenie łączy specjalistyczne funkcje taktyczne z treningiem fitness i funkcjami smart. Jego wytrzymała i trwała konstrukcja utrzymana w czarnej kolorystyce doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, a wyświetlacz z dwoma trybami gwarantuje doskonałą czytelność w normalnych warunkach, jak również podczas korzystania z noktowizora.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek tactix Bravo nie rzuca się w oczy dzięki temu, że metalowe części pokryte są antyrefleksyjną diamentopodobną powłoką węglową w czarnym kolorze, a wypukłe szkiełko zapobiega odbiciom światła. W zestawie z zegarkiem znajdują się dwa wytrzymałe, wymienne paski nylonowe z 3 szlufkami w kolorze czarnym i khaki. Zegarek ma antenę EXO™ ze stali nierdzewnej z ramką pokrytą czarną, diamentopodobną powłoką węglową (DLC), radełka zapewniające większą ochronę przed ścieraniem, powłokę antyrefleksyjną i wytrzymałe wykończenie oraz wzmocnioną obudowę z włókna szklanego, która zapewnia większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Włączany przez użytkownika „tryb noktowizora” zmniejsza ustawienia podświetlenia do poziomu, który nie przeszkadza podczas używania noktowizora. Zegarek tactix Bravo charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodni w trybie smartwatcha (w zależności od ustawień).

Wbudowane funkcje taktyczne

Funkcje taktyczne obejmują specjalny profil aktywności taktycznej, aktywność Jumpmaster, odwzorowane punkty oraz format pozycji z dwoma formatami strony danych współrzędnych GPS, który obsługuje wojskową siatkę MGRS, siatkę stopni/minut/sekund i inne siatki.

Nawigacja podczas jazdy

Zegarek tactix Bravo zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi wykorzystując moduł GPS, a także wysokościomierz, barometr i kompas. Funkcja TracBack® wskazuje drogę powrotną do punktu startowego po własnych śladach. Natomiast wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie. Urządzenie zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę, gdy się poruszasz. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak cele, strefy zrzutu, pojazdy interwencyjne i ratownicze oraz punkty kontrolne. Zegarek tactix Bravo pozwala tworzyć punkty i nawigować do nich, a także podążać wyznaczoną trasą.

Zegarek tactix Bravo jest wyposażony w technologię łączności bezprzewodowej ANT+® i Bluetooth®3, które umożliwiają bezprzewodowe udostępnianie pozycji i tras.

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek tactix Bravo jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki przy użyciu sygnału GPS, co zapewnia najdokładniejsze dane. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas zapewnia precyzyjne informacje o kierunku w każdych warunkach, co pozwala zachować czujność taktyczną bez zmiany pozycji. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek tactix Bravo z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe.

Dowód potencjału

Zegarek tactix Bravo wyposażono w dodatkowe funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Funkcja szacowania pułapu tlenowego analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala określić idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Upewnij się, że jesteś gotów

W przypadku wymagających biegaczy zegarek tactix Bravo z opcjonalnym czujnikiem HRM-Run rejestruje szczegółowe statystyki, które umożliwiają lepsze poznanie swojej kondycji i poprawę osiągnięć:

Zaawansowana dynamika biegu umożliwia analizę biegu:

 • Odchylenie pionowe i odchylenie od długości — wysokość 'odbicia' podczas biegu oraz stosunek korzyści do długości kroku

 • Czas i bilans kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu, oraz symetria biegu

 • Rytm — liczba kroków na minutę

 • Długość kroku — dokładny pomiar bieżącego tempa

 • Funkcja pomiarów fizjologicznych mierzy tętno w celu dostarczenia takich informacji, jak:

  • Natężenie wysiłku — zegarek tactix Bravo mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy stoisz w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku. Wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku.

  • Przygotowanie wydolnościowe — po biegu trwającym od 6 do 20 minut zegarek tactix Bravo umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji.

  • Próg mleczanowy — poprzez analizę tempa i tętna zegarek tactix Bravo określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć.

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać różne darmowe elementy ze sklepu Connect IQ™, które pozwolą nadać zegarkowi tactix Bravo osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu³ pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet, gdy jesteś na szlaku. Zegarek tactix Bravo odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu, co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.

Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do bezpłatnego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, udostępnianie w serwisach społecznościowych przez bezpłatny serwis Garmin Connect oraz aplikacje Garmin Connect™ Mobile. Zdalne sterowanie muzyką w telefonie i kamerą sportową VIRB® XE. Wyposażony w funkcje Znajdź mój telefon i Znajdź mój zegarek.

Śledzenie aktywności: zlicza kroki, spalone kalorie i liczbę pokonanych schodów.

Monitorowanie snu: śledzi zachowania w trakcie snu w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących zdrowia.

¹ Czujniki tętna i urządzenia HRM-Run są sprzedawane osobno.
² Wymaga czujnika tętna HRM-Run, który znajduje się w niektórych zestawach i jest również sprzedawany osobno.
³ Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth® Smart. Zgodność można sprawdzić na stronie Garmin.com/BLE.
4 Dokładność śledzenia aktywności

Dane techniczne

Seriatactix®
Wymiary fizyczne51,5 x 51,5 x 16,0 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.przekątna 30,4 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.218 × 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP, szafirowe szkiełko
Waga80,5g
Kolorowy wyświetlaczTak
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorówTak
BateriaBateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
Czas działania bateriiDo 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningu z GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka
Klasa wodoszczelności10 ATM
Obsługa GPSTak
GLONASSTak
Bardzo czuły odbiornikTak
Wysokościomierz barometrycznyTak
Elektroniczny kompasTak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)Tak
Alert wibracyjnyTak
Sterowanie muzykąTak
Sterowanie kamerą VIRBTak
Funkcje zegarkaAktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data), codzienne alarmy, stoper, minutnik, alerty wschodu i zachodu słońca
Wbudowana pamięć32 MB, dostępne 23 MB
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)1000
Trasy30
Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)Tak
Szacowany pułap tlenowyTak
Asystent odpoczynkuTak
Symulator wyściguTak
Dynamika bieguTak
Pomiary fizjologiczne (Przygotowanie wydolnościowe, próg mleczanowy, natężenie wysiłku)Tak z opcjonalnym czujnikiem HRM-Run
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)Tak
Osobiste rekordyTak
Zgodność z urządzeniem Vector™Tak
Kilka profili rowerówTak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmuTak (opcjonalnie)
Czujnik tętnaTak (opcjonalnie)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)Tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)Tak
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)Tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)Tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętnaTak
Zliczanie spalonych kaloriiTak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)Tak
Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)Tak
Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny)Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)Tak
Treningi pływackieTak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)Tak
Odległość do początku, środka i końca greenówTak
Odległość do lay-upów/doglegówTak
Cyfrowa karta wynikówTak
Kalendarz myśliwski/wędkarskiTak
Informacje o położeniu słońca i księżycaTak
Pomiar powierzchniTak
Funkcja JumpmasterTak
Licznik krokówTak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)Tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)Tak
Zgodność z ANT+Tak
Wi-FiTak
Bluetooth4.0 LE
Ostrzeżenia pogodoweTak
UltraTracTak
TracBackTak
Funkcje narciarskieTak
SUP (pływanie na desce z wiosłem)/ wioślarstwoTak
Odwzorowane punktyTak
Dwa formaty pozycjiTak
Aktywność taktycznaTak
Zgodność z noktowizoremTak

Pobierz

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

tactix® Bravo

tactix® Bravo

Niezwykła wydajność i taktyczna funkcjonalność.