Edge® 1000 Bundle

010-01161-04

Komputer rowerowy — rywalizacja, łączność i nawigacja.

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h

2 010,00 zł brutto

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

Produkty powiązane

Więcej informacji

Komputer rowerowy — rywalizacja, łączność i nawigacja

  • Rywalizacja z pomocą funkcji śledzenia odcinków aplikacji Garmin Connect™
  • Garmin Cycle Map — nawigacja na drodze i w terenie, punkty szczególne (POI)
  • Wprowadzanie dystansu i wybór maksymalnie 3 opcji trasy powrotnej
  • Natychmiastowe przesyłanie danych do aplikacji Garmin Connect™ Mobile w celu ich analizy i udostępnienia
  • Funkcje online i łączność ze smartfonem¹: powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach i SMS², śledzenie na żywo, wysyłanie/odbieranie tras, udostępnianie w serwisach społecznościowych oraz informacje o pogodzie

Urządzenie Edge 1000 umożliwia łatwą poprawę własnych wyników oraz porównywanie ich z wynikami innych osób. Dzięki funkcjom śledzenia odcinków aplikacji Garmin Connect każda przejażdżka może zmienić się w wyścig. Urządzenie Edge pozwala na wyświetlanie wyników i rankingów w czasie rzeczywistym oraz powiadamianie o rozpoczęciu i ukończeniu odcinka. Funkcja śledzenia odcinków zwiększa motywację i wspomaga nieustanną poprawę wyników.

Droga jest Twoja

Urządzenie Edge 1000 oferuje nie tylko funkcje łączności i rywalizacji — to również zaawansowany system nawigacyjny, opracowany specjalnie na potrzeby rowerzystów. Fabrycznie załadowana aplikacja Garmin Cycle Map zawiera treści z serwisu OSM (Open Street Map) z możliwością wyznaczania tras drogowych i rowerowych oraz wyszukiwarkę ulic i punktów szczególnych (POI). Dane map przechowywane są w pamięci urządzenia Edge, dzięki czemu dostęp do nawigacji i informacji o wynikach nie jest uzależniony od zasięgu sieci komórkowej. Aktualizacje map udostępniane są bezpłatnie.

Wiesz dokąd zmierzasz

Funkcja planowania trasy powrotnej ułatwia zwiedzanie oraz zbaczanie z dróg. Wystarczy wprowadzić planowany dystans podróży, a urządzenie Edge 1000 obliczy maksymalnie 3 trasy dostosowane do podróży rowerem. Przed dokonaniem wyboru możliwe jest również zapoznanie się z profilami wysokości tras. Edge 1000 oferuje także nowe funkcje planowania tras, umożliwiające tworzenie ich bezpośrednio na urządzeniu z wykorzystaniem mapy, punktów szczególnych (POI) i odcinków pobranych z serwisu Garmin Connect. Podczas korzystania z tej funkcji możliwe jest również przejrzenie profili wysokości przed rozpoczęciem podróży. Po zboczeniu z trasy lub w przypadku chęci wcześniejszego zakończenia podróży urządzenie Edge może wskazać drogę powrotną do punktu rozpoczęcia (lub obliczyć najszybszą trasę na nowo) i poprowadzić użytkownika, zapewniając szczegółowe wskazówki.

Wszystko w zasięgu ręki

Urządzenie Edge 1000 jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3 cali, działający w dwóch położeniach. Wbudowany czujnik światła automatycznie dostosowuje jasność ekranu do zmieniających się warunków oświetlenia w celu poprawy widoczności. W przeciwieństwie do smartfonów, ekran urządzenia jest przystosowany do obsługi w rękawicach oraz do pracy w deszczu³. Funkcje dostosowywania stron treningu umożliwiają wybór maksymalnie 10 pól danych oraz korzystanie z profili aktywności, ułatwiających zmianę wykonywanych czynności (np. jazdy po drogach, jazdy po górach i jazdy rekreacyjnej).

Zaawansowana analiza wydajności

Urządzenie Edge 1000 jest zgodne z czujnikami ANT+®, w tym czujnikami prędkości, rytmu i tętna, a także ze zgodnymi wagami wyposażonymi w funkcję ANT+. To pierwszy licznik rowerowy firmy Garmin oferujący możliwość integracji z elektronicznym systemem zmiany przełożeń Shimano Di24 w celu wyświetlania na ekranie bieżącego przełożenia. Licznik Edge 1000 jest także zgodny z miernikami mocy ANT+, w tym z urządzeniem Vector® — naszym unikalnym miernikiem montowanym na pedale, odczytującym całkowitą moc, balans mocy (lewa/prawa strona) oraz rytm. Fabrycznie załadowana funkcja treningowa urządzenia Edge 1000, działająca w oparciu o odczyt mocy, umożliwia obliczenie wskaźnika Functional Threshold Power (FTP) i ustawienie na jego podstawie wybranych stref treningowych. Urządzenie Edge 1000 oferuje funkcję kalendarza treningów oraz zgodność z zaawansowanymi treningami, możliwymi do opracowania, zaplanowania i przesłania do urządzenia z poziomu serwisu Garmin Connect.

Łączność ze smartfonem

Po sparowaniu ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect™ Mobile urządzenie Edge 1000 zapewnia dostęp do szeregu funkcji online, takich jak śledzenie na żywo, powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach e-mail i SMS, udostępnianie w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie, bezprzewodowe przesyłanie oraz wysyłanie/odbieranie tras i odcinków. Po zakończeniu przejażdżki dane mogą być automatycznie wysyłane do serwisu Garmin Connect za pośrednictwem połączenia Bluetooth® lub Wi-Fi®. Funkcja ta pozwala pozostać w stałym kontakcie i błyskawicznie udostępniać szczegółowe dane na temat jazdy znajomym, rodzinie i kontaktom z serwisów społecznościowych. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie wyścigów i treningów w czasie rzeczywistym. Pozwala też zapraszać inne osoby za pośrednictwem poczty e-mail i serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich postępów na specjalnej stronie w serwisie Garmin Connect. Osoby, które otrzymają od Ciebie zaproszenie pocztą e-mail, mogą kliknąć łącze, które przeniesie je na stronę wyświetlającą Twoje statystyki i lokalizację na mapie.

 

¹ W przypadku sparowania ze smartfonem wyposażonym w technologię Bluetooth® lub Bluetooth Smart. Skontaktuj się z dostawcą usług w celu sprawdzenia, czy posiadany telefon jest z nią zgodny. Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance Corporation.

² iPhone® 4s lub nowszy. iPhone jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

³ Klasa wodoszczelności: IPX7; łączność bezprzewodowa ANT+ nie działa pod wodą.

4 Urządzenie jest zgodne z elektronicznymi systemami zmiany przełożeń Shimano Di2 oraz z funkcją Shimano D-Fly Data Management.

Dane techniczne

SeriaEdge®
Wymiary fizyczne5,8 x 11,2 x 2,0 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.3,9 x 6,5 cm, przekątna 3,0" (7,6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.240 x 400 pikseli
Waga 114,5 g
Ekran dotykowyTak
Kolorowy wyświetlaczTak
BateriaBateria litowo-jonowa
Czas działania baterii do 15 godz.
Klasa wodoszczelności IPX7
Obsługa GPSTak
GLONASSTak
Bardzo czuły odbiornikTak
Wysokościomierz barometrycznyTak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom)Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)Tak
Mapa bazowaTak
Możliwość dodawania mapTak
Obsługa kart danychTak
Waypointy/ulubione/pozycje200
TrasyZależnie od ilości dostępnej pamięci
Historia okrążeńdo 180 godz.
Szacowany pułap tlenowyTak
Dynamika jazdyTak
Zgodność z urządzeniem Vector™Tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmuTak
Czujnik tętnaTak
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi ćwiczeniami)Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia)Tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu)Tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętnaTak
Dostosowywane ekranyTak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)
Temperatura (wyświetla i zapisuje pomiary temperatury podczas jazdy)Tak
Shock ResistantTak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)Tak
Wi-FiTak
Ostrzeżenia pogodoweTak
Zgodność z radarem rowerowym i oświetleniem Varia™Tak
Możliwość zdalnego sterowania Edge®Tak
LiveTrack (śledzenie na żywo)Tak
Zgodność z segmentami StravaTak
Obsługa funkcji segmentów w urządzeniu do dynamicznej i wciągającej rywalizacjiTak
Zgodność z elektronicznym systemem zmiany przełożeń ANT+™Tak
Monity dźwiękoweTak
Zgodność ze sklepem Connect IQ™Tak
Plany treningowe/ćwiczeńTak
Planowanie trasyTak
Planowanie podróży powrotnejTak
Czujnik oświetlenia otoczeniaTak
Zaawansowana analiza efektywności i mocy, obejmująca monitorowanie pułapu tlenowego, współczynnika FTP/W/kgTak
   
Edge 1000
Fabrycznie załadowana mapa rowerowa Europy — Garmin Cycle Map
Uchwyt obracany o 90°
Zewnętrzny uchwyt montażowy
Czujnik prędkości
Czujnik rytmu
Czujnik tętna wysokiej jakości
Linka zabezpieczająca
Kabel USB
Skrócony podręcznik użytkownika

Pobierz

Bezpieczeństwo Edge® 1000

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktu

Pobierz (859.91k)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Edge® 1000 Bundle

Edge® 1000 Bundle

Komputer rowerowy — rywalizacja, łączność i nawigacja.