Forerunner® 920XT

2,299.00 

PART NUMBER: 010-01174-41

Na stanie (może być zamówiony)

Opis

Zegarek GPS z funkcjami online i dynamiką biegu dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych

 • Funkcja dynamiki biegu¹ dostarcza informacji o rytmie, odchyleniu pionowym i czasie kontaktu z podłożem
 • Urządzenie wskazuje szacowany maksymalny pułap tlenowy² i jest wyposażone w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku
 • Dostarcza informacje na temat dystansu i tempa pływania oraz stylu pływackiego i liczby ruchów. Jest także wyposażony w funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku6
 • Funkcja powiadomień z telefonu³ pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz inne alerty w zegarku
 • Funkcje online4: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych

 

Firma Garmin, która wprowadziła na rynek pierwsze na świecie urządzenia GPS dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych, prezentuje zegarek, który doskonale pokieruje treningiem — zarówno profesjonalnego sportowca, jak i amatora. Zegarek Forerunner 920XT został wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak dynamika biegu, szacowany pułap tlenowy, śledzenie na żywo (LiveTrack) i powiadomienia z telefonu.

Zaawansowany trening w połączeniu z monitorowaniem całodziennej aktywności

Zegarek Forerunner 920XT kryje w sobie ogromną liczbę najnowocześniejszych funkcji treningowych. Zegarek można używać ze strojem do nurkowania i jest o 15% lżejszy od swojego poprzednika, modelu Forerunner 910XT. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, elastyczny pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb zegarka, dzięki czemu można go nosić przez cały dzień, ciesząc się wygodą. Funkcja monitorowania aktywności5 rejestruje liczbę kroków, przebieg snu i liczbę spalonych kalorii z całego dnia, dając szerszy obraz codziennej aktywności.

Bierz się do dzieła

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy na otwartym akwenie, zegarek Forerunner 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów6 i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje również funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

Przyspiesz trening

Zegarek 920XT jest zgodny z czujnikami prędkości, kadencji i tętna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych podczas treningów na rowerze. Po sparowaniu zegarka z miernikami mocy ANT+®, w tym z urządzeniami Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały, możliwe jest również wyświetlanie w urządzeniu danych dotyczących mocy.

W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy urządzenie Forerunner 920XT umożliwia określenie podczas jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej. Kolorowy wskaźnik wskazuje pozycję użytkownika na tle innych sportowców z danej grupy wiekowej. Inną funkcją umożliwiającą sprawdzenie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców, są segmenty serwisu Garmin Connect. Po zakończeniu jazdy na rowerze i przesłaniu danych do serwisu Garmin Connect użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników.

Pracuj nad swoją kondycją biegową

Forerunner 920XT ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej (przy używaniu w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ lub HRM-Tri™). Zegarek prowadzi 6 różnych pomiarów dynamiki biegu: kadencji (liczby kroków na minutę), długości kroku (odległość od jednego zetknięcia nogi z podłożem do następnego), czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu), bilans czasu kontaktu z podłożem (bilans czasu, w jakim lewa/prawa stopa dotykają podłoża podczas biegu), odchylenie pionowe (wysokość odbicia podczas kroku) oraz odchylenie do długości (stosunek wartości odchylenia pionowego do długości kroku). Zegarek 920XT jest także wyposażony w metronom z wibracyjnymi i dźwiękowymi alertami, dzięki którym urządzenie pomaga regulować rytm treningu.

Zaawansowane funkcje na podstawie tętna

Forerunner® 920XTW połączeniu z czujnikiem tętna zegarek Forerunner 920XT oferuje dodatkowe funkcje określające stan odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. W pierwszej kolejności urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek wskazuje czas, jaki powinien upłynąć przed następnym intensywnym treningiem. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ model 920XT może również wyświetlić szacowany pułap tlenowy podczas biegu. Aby określić szacowany pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze, należy użyć czujnika tętna i miernika mocy. Na podstawie tych danych urządzenie może podawać prawdopodobne czasy wyścigów na różnych dystansach.

Kontynuuj trening oparty na strefach tętna pod wodą, korzystając z urządzenia HRM-Tri™ lub HRM-Swim™. Czujnik HRM-Swim doskonale sprawdza się podczas treningów w basenie dzięki swojej wyjątkowej, antypoślizgowej konstrukcji, nie ześlizgując się nawet podczas nawrotów pod wodą. Miękki pasek urządzenia HRM-Tri przeznaczonego do treningu w 3 dyscyplinach jest równie wygodny w wodzie, jak i na powierzchni.
Forerunner® 920XT

Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Forerunner 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Forerunnera 920XTz telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

¹ W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem HRM-Run™ (dołączany do wybranych modeli, w przeciwnym razie do nabycia osobno).
² W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna.
³ W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. W przypadku urządzeń z systemem Android w celu otrzymywania powiadomień z telefonu należy włączyć aplikację Garmin Connect Mobile.
4 Po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem firmy Apple lub urządzeniem z systemem Android i aplikacją Garmin Connect Mobile.
5 Dokładność monitorowania aktywności
6 Funkcje pływackie działają po rozpoznaniu czterech szybkich ruchów podczas pływania. W przypadku innych stylów pływackich można użyć funkcji dziennika ćwiczeń.
Noszenie i konserwacja urządzenia

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance Corporation. iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.
Noszenie i konserwacja urządzenia

ANTFirstbeat

Specyfikacja techniczna

Ogólne

MATERIAŁ OBIEKTYWU szkło
MATERIAŁ PASKA poliuretan termoplastyczny (TPU)
ROZMIAR ETUI (SZER. × DŁ. × WYS.) 45 × 55 ×12,7 mm
KOLOROWY WYŚWIETLACZ
WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 29,0 × 21,0 mm (1,1 × 0,8 cala)
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 205 × 148 pikseli
TYP WYŚWIETLACZA czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
MASA 61 g
CZAS DZIAŁANIA BATERII Tryb GPS: do 24 godzin
Tryb UltraTrac™: do 40 godzin
KLASA WODOSZCZELNOŚCI 5 ATM
PAMIĘĆ/HISTORIA 32 MB

Cechy zegarka

CZAS/DATA tak
SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS
AUTOMATYCZNY CZAS LETNI
BUDZIK
STOPER
GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA

Czujniki

GPS
GLONASS
WYSOKOŚCIOMIERZ BAROMETRYCZNY
KOMPAS
AKCELEROMETR

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

ŁĄCZNOŚĆ tak
APLIKACJA CONNECT IQ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE)
POWIADOMIENIA Z TELEFONU
PILOT VIRB®
ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMI iPhone®, Android™, Windows®
ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

APLIKACJA LIVETRACK

Funkcje śledzenia aktywności

LICZNIK KROKÓW
PASEK RUCHU (WYŚWIETLANY W URZĄDZENIU PO UKOŃCZENIU AKTYWNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY GO ZRESETOWAĆ)
CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW)
MONITOROWANIE SNU (MONITORUJE CAŁKOWITY CZAS SNU ORAZ FAZY RUCHU I SPOKOJNEGO SNU)
SPALONE KALORIE
PRZEBYTY DYSTANS

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS
STRONY WŁASNYCH DANYCH
NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH
AUTO PAUSE®
TRENING INTERWAŁOWY
ZAAWANSOWANE TRENINGI
PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA
AUTO LAP®
RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA
KONFIGUROWALNE ALERTY OKRĄŻENIA
PUŁAP TLENOWY
EFEKT TRENINGU (AEROBOWEGO)
KONFIGUROWALNE ALERTY
CZAS UKOŃCZENIA
VIRTUAL PARTNER
VIRTUAL RACER™
AUTOMATYCZNE AKTYWNOŚCI MULTISPORT
RĘCZNIE WPROWADZANE AKTYWNOŚCI MULTISPORT
ASYSTENT KURSU
FUNKCJE STRAVA (BEACON, LIVE SEGMENTS) tak (tylko z funkcją Live Segments)
BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW
AUTOPRZEWIJANIE
HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU

Funkcje związane z tętnem

STREFY TĘTNA tak (ze zgodnym akcesorium)
ALERTY TĘTNA tak (ze zgodnym akcesorium)
KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA tak (ze zgodnym akcesorium)
% MAKSYMALNEGO TĘTNA tak (ze zgodnym akcesorium)
% REZERWY TĘTNA tak (ze zgodnym akcesorium)
CZAS ODPOCZYNKU tak (ze zgodnym akcesorium)
AUTOMATYCZNE TĘTNO MAKSYMALNE tak (ze zgodnym akcesorium)

Funkcje biegowe

DOSTĘPNE PROFILE BIEGU tak
POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA
DYNAMIKA BIEGU tak (ze zgodnym akcesorium)
ODCHYLENIE PIONOWE I ODCHYLENIE OD DŁUGOŚCI („WYSOKOŚĆ ODBICIA” PODCZAS BIEGU ORAZ STOSUNEK KOSZTU DO KORZYŚCI Z DŁUGOŚCIĄ KROKU) yes (but not ratio)
CZAS I BILANS KONTAKTU Z PODŁOŻEM (CZAS, PRZEZ JAKI STOPA DOTYKA PODŁOŻA PODCZAS BIEGU ORAZ SYMETRIA BIEGU) yes (but not balance)
RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO)
TRENINGI BIEGOWE
SYMULATOR WYŚCIGU
OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM)

Funkcje dla zajęć na powietrzu

DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIE tak
NAWIGACJA OD PUNKTU DO PUNKTU
ELEKTRONICZNA ŚCIEŻKA REJESTROWANA NA BIEŻĄCO
WRÓĆ DO STARTU
ULTRATRAC MODE
DYSTANS DO CELU
WSPÓŁRZĘDNE GPS tak (przynajmniej dla funkcji Gdzie jestem?)

Funkcje rowerowe

ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU)
KURSY (WSPÓŁZAWODNICTWO Z POPRZEDNIMI AKTYWNOŚCIAMI)
DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM tak
OKRĄŻENIA ROWEROWE I MAKSYMALNA MOC OKRĄŻENIA (W CZUJNIKIEM MOCY)
WYŚCIG Z AKTYWNOŚCIĄ
WSPÓŁCZYNNIK FTP (FUNCTIONAL THRESHOLD POWER) tak (ze zgodnym akcesorium)
ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIEM VECTOR™
ZGODNOŚĆ Z MIERNIKIEM MOCY (WYŚWIETLANIE INFORMACJI O MOCY ZE ZGODNYCH MIERNIKÓW MOCY ANT+™ INNYCH PRODUCENTÓW)
OBSŁUGA ZAAWANSOWANEGO MIERNIKA MOCY VECTOR
RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO) tak

Funkcje pływackie

DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie
DANE DOTYCZĄCE PŁYWANIA W OTWARTYM AKWENIE (DYSTANS, TEMPO, LICZBA I CZĘSTOTLIWOŚĆ RUCHÓW, KALORIE)
PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU)
WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY)
DZIENNIK ĆWICZEŃ
PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0)
LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU Z FUNKCJĄ “POWTARZANIE PRZEZ”
TRENINGI PŁYWACKIE
TĘTNO (BIEŻĄCE PODCZAS ODPOCZYNKÓW, STATYSTKI INTERWAŁU I SESJI PODCZAS ODPOCZYNKÓW, AUTOMATYCZNE POBIERANIE DANYCH TĘTNA PO PŁYWANIU) tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Dodatkowe

DODATKOWE
 • GLONASS: tak
 • Szacowany pułap tlenowy: tak
 • Asystent odpoczynku: tak
 • Symulator wyścigu: tak
 • Dynamika biegu: tak
 • Funkcje zegarka: aktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne budzenie
 • Funkcja biegu/chodu: tak
 • Powiadomienia z telefonu: tak
 • Śledzenie aktywności: tak
 • Osobiste rekordy: tak
 • Przewidywany czas zakończenia : tak
 • Dostosowywane ekrany okrążenia: tak
 • Własne alerty: tak
 • Rytm i dystans wewnątrz pomieszczeń: tak
 • Obliczanie liczby ruchów: tak
 • Identyfikacja stylu pływackiego: tak
 • Kalorie: tak
 • Wynik swolf: tak
 • Szybkie treningi na czas: tak
 • Konfigurowalne strony treningów: tak
 • Automatyczne wykrywanie czasu odpoczynku: tak
 • Wprowadzanie programu ćwiczeń: tak (wymagane wprowadzenie danych przez użytkownika)
 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, kategoryzowanie i udostępnianie danych): tak
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera): tak
 • Przechowywanie danych: tak

Zawartość pudełka

Wersja z czujnikiem tętna HRM-Tri i HRM-Swim

 • Forerunner 920XT
 • Czujnik tętna HRM-Tri i HRM-Swim
 • Kabel do ładowania/zapisu danych
 • Zestaw mocowań
 • Dokumentacja

Podręcznik użytkownika

Forerunner® 920XT Podręcznik Użytkownika

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Forerunner® 920XT”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *