Forerunner® 220 z pasem HRM

599.00 

PART NUMBER: 010-01147-41

Na stanie (może być zamówiony)

SKU: 010-01147-41 Kategoria: Tagi: ,

Opis

Kolorowy towarzysz biegów z funkcjami online

  • Zegarek GPS do biegania wyposażony w kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
  • Mierzy dystans, tempo i tętno¹
  • Identyfikuje osobiste rekordy
  • Funkcje online²: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo, udostępnianie danych w serwisach społecznościowych
  • Zgodność z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect.

Zegarek Forerunner 220 zapewnia motywujące komentarze, tak potrzebne do pokierowania treningiem — zupełnie jak trener. Model 220 jest wyposażony w takie funkcje online, jak możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym czy udostępnianie w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile™, które dzięki wpisom znajomych i fanów mogą stanowić źródło dodatkowej zachęty do dalszej pracy.

Zegarek niczym trener

Zegarek Forerunner 220 mierzy podstawowe parametry biegu, takie jak dystans, tempo czy tętno¹. To tak, jakby podczas ćwiczeń zawsze był z Tobą trener, który stale komentuje twoje postępy i rejestruje wszystkie statystyki, dzięki czemu możesz skupić się na bieganiu. Model 220 ma wbudowany akcelerometr, który wykorzystuje sygnały GPS do obliczania dystansu i tempa. To umożliwia rejestrowanie danych dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń — bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Akcelerometr może także śledzić dystans w sytuacji, gdy sygnał GPS jest niedostępny, np. podczas biegu w tunelu. Jest zgodny z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect™, które można planować, a następnie przesyłać do zegarka, aby korzystać z porad trenerskich w czasie rzeczywistym.

220 Purple

Łatwość obsługi

Model 220 to jeden z pierwszych zegarków firmy Garmin do biegania, które są wyposażone w kolorowy wyświetlacz, który ułatwia odczyt danych na pierwszy rzut oka. Zegarek zapewnia łatwą obsługę przy użyciu przycisków oraz jest wyposażony w wytrzymały pasek na nadgarstek z przegubami zapewniającymi wygodne dopasowanie do ręki.

Dodatkowe funkcje treningowe

Można ustawić alerty tętna, tempa i interwałów biegu/chodu, które ułatwiają planowe przeprowadzenie treningu. Model 220 jest wyposażony w funkcję alertu wibracyjnego i alertu dźwiękowego, z których można ustawić tylko jeden rodzaj lub oba naraz. Po zakończeniu biegu i zapisaniu go w historii zegarka wyświetlane jest podsumowanie z wynikiem. Model 220 wyświetla także powiadomienie w przypadku pobicia osobistego rekordu, takiego jak najszybszy kilometr, 5 km, 10 km, pełen lub półmaraton lub najdłuższy bieg.

220 Black

Bądź na bieżąco

Podobnie jak większość biegaczy, pewnie chcesz mieć możliwość przeanalizowania swoich statystyk po biegu lub wyścigu, jednak nie zawsze możesz szybko znaleźć się przed komputerem. Urządzenie Forerunner 220 rozwiązuje ten problem, automatycznie przesyłając dane do naszej bezpłatnej społeczności online Garmin Connect, w której można zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Wystarczy pobrać do smartfona bezpłatną aplikację Garmin Connect Mobile, a następnie przeprowadzić parowanie z zegarkiem. Gdy po zapisaniu biegu znajdziesz się w zasięgu telefonu, bieg zostanie automatycznie przesłany do serwisu Garmin Connect.

Dodatkowe funkcje online obejmują śledzenie na żywo, które pozwala znajomym i fanom śledzić Twoje postępy i statystyki w czasie rzeczywistym. Aby móc korzystać z funkcji LiveTrack, konieczne jest sparowanie telefonu z modelem 220 na czas biegu. Swoimi osiągnięciami możesz także dzielić się w innych serwisach społecznościowych, publikując aktualności z poziomu aplikacji Garmin Connect Mobile. Zgodność z bezpłatnymi planami treningów dostępnymi w serwisie Garmin Connect pozwala modelowi 220 podawać wskazówki treningowe na bieżąco podczas biegania. Regularne łączenie się z serwisem Garmin Connect z poziomu zegarka zapewnia również szybsze ustalanie pozycji GPS dzięki danym satelitarnym, które są przesyłane do urządzenia automatycznie.

Get Connected Get Connected

 

Forerunner 220


¹ Pasek do pomiaru tętna jest dołączony do wybranych modeli; w przypadku pozostałych modeli należy go nabyć osobno.

² Po sparowaniu ze zgodnym telefonem iPhone®.

Specyfikacja techniczna

Ogólne

WYMIARY FIZYCZNE 4,5 x 4,5 x 1,2 cm
KOLOROWY WYŚWIETLACZ Tak
WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. Przekątna 2,5 x 2,5 cm
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 180 x 180 pikseli
MASA 40,7 g
BATERIA Bateria litowo-jonowa
CZAS DZIAŁANIA BATERII Do 6 tygodni w trybie oszczędzania energii, do 10 godzin w trybie treningu
KLASA WODOSZCZELNOŚCI 5 ATM

Mapy i pamięć

PAMIĘĆ I POJEMNOŚĆ BATERII Nie
WAYPOINTY/ULUBIONE/POZYCJE 0
TRASY 0
HISTORIA OKRĄŻEŃ 1000 okrążeń

Czujniki

GPS Tak
AKCELEROMETR Tak

Funkcje śledzenia aktywności

SPALONE KALORIE Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

STRONY WŁASNYCH DANYCH Tak
AUTO PAUSE® Tak
TRENING INTERWAŁOWY Tak
ZAAWANSOWANE TRENINGI Tak
AUTO LAP® Tak
AUTOPRZEWIJANIE Tak

Dodatkowe

DODATKOWE Szacunkowy pułap tlenowy: Nie

Asystent odpoczynku: Nie

Symulator wyścigu: Nie

Dynamika biegu: Nie

Funkcje zegarka obejmują datę i alarm.

Funkcja biegu/chodu: Tak

Zawartość pudełka

Pakiet

  • Zegarek GPS Forerunner 220
  • Podstawka do ładowania/zapisu danych
  • Skrócony podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika

Forerunner® 220 Podręcznik użytkownika