Pilot eBike Garmin

349.00 

PART NUMBER: 010-12094-30

Brak w magazynie

SKU: 010-12094-30 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Steruj rowerem eBike za pomocą tego solidnego, kompaktowego i lekkiego pilota zdalnego sterowania. Zmiana poziomu wydajności roweru jeszcze nigdy nie była taka łatwa. Po prostu naciśnij jeden z trzech przycisków na okrągłej tarczy, aby podnieść lub obniżyć aktualny poziom wspomagania, przełączać między bieżącymi ekranami danych licznika rowerowego Edge® lub włączyć trzecią opcję niestandardową¹.

Pilot zdalnego sterowania eBike jest gotowy na każdą wyprawę, ponieważ wykorzystuje baterię CR2032 o żywotności nawet do 1 roku i jest wyposażony w automatyczny tryb uśpienia, który jeszcze bardziej wydłuża czas pracy baterii. Umieszczony centralnie na pilocie wskaźnik LED miga, informując o stanie pracy oraz niskim poziomie naładowania akumulatora zarówno pilota, jak i roweru eBike¹.

Dzięki 2 dołączonym uchwytom na kierownicę można szybko zamocować pilot eBike w łatwo dostępnym miejscu. Wyposażenie opcjonalne obejmuje taśmę z karabinkiem do mocowania pilota do paska, plecaka lub kurtki. Bez względu na to, gdzie go przymocujesz, pilot eBike jest niezbędnym narzędziem pozwalającym jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na rowerze.

¹Faktyczne działanie zależy od sposobu zaimplementowania funkcji przez producenta.

ANT

Zawartość pudełka

 

  • Pilot eBike
  • Uchwyt do montażu na rowerze szosowym
  • Uchwyt do montażu na rowerze górskim
  • Narzędzie instalacyjne
  • Podręczniki użytkownika

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Pilot Garmin eBike